Arrangementer

Arrangementer

2 0 1 9

STED

DATO

TIDSPUNKT

ART





KULTURHUSET ASÅ

29 JANUAR

13.30-16.00.






HARMONIKAMUSEET TRANUM

6 FEBRUAR

19.00-23.00

DANS





SULSTED

8 MARTS


UNDERHOLDNING









JERSLEV FORSAMLINGSHUS

25 APRIL

19.30-23.00

DANS





ØRUM FORSAMLINGSHUS

7 MAJ

19.00-23.00

DANS

HARMONIKAMUSEET TRANUM

29 MAJ

19.00-23.00

DANS





BIEN BRØNDERSLEV

15 JUNI

18.00-23.00

DANS

















HARMONIKAMUSEET TRANUM

21 AUGUST

19.00-23.00

DANS





STENGÅRDEN HJALLERUP

9 SEPTEMBER

14.00-16.00






SMIEN FLAUENSKJOLD

14 NOVEMBER

12.00-16.00










ØRUM FORSAMLINGSHUS

3 DECEMBER

18.00-23.00

JULEFROKOST

KULTURHUSET HJALLERUP

4 DECEMBER

14.00-17-00


SMIEN FLAUENSKJOLD

6 DECEMBER

17.30-23.30

JULEFROKOST

















2 0 1 8

STED

DATO

TIDSPUNKT

ART





STENGÅRDEN   HJALLERUP

17. JANUAR

14.00 - 16.00


25 ÅRS JUBILÆUM

29 JANUAR

13.30 - 17.00

DANS





STRANDBY

4. FEBRUAR



HARMONIKAMUSEET TRANUM

7. FEBRUAR

19.00 - 23.00

DANS

AFLYST FLAUENSKJOLD HALLEN  AFLYST

17. FEBRUAR


TRÆF

FredensgadeCentret Dronninglund

28. FEBRUAR

14.00 - 16.00






MELHOLT FORSAMLINGSHUS

20. APRIL

19.30 - 23.00

DANS

STENGÅRDEN HJALLERUP

23. APRIL

14.00 - 16.00






ØRUM FORSAMLINGSHUS

1. MAJ

19.00 - 23.00

DANS

MØLLEHUSET ASÅ

26. MAJ


PRIVAT

HARMONIKAMUSEET TRANUM

30. MAJ

19.00 - 23.00

DANS





ØSTER HJERMITSLEV

9 JUNI

18.30 - 19.00

TRÆF





RØRHOLT IF

4 AUGUST


PRIVAT

BIEN BRØNDERSLEV

13. AUGUST

19.00 - 23.00

DANS

MELHOLT FORSAMLINGSHUS

17. AUGUST

19.30 - 23.00

DANS

HARMONIKAMUSEET TRANUM

22. AUGUST

19.00 - 23.00

DANS





SÆBY PENSIONISTFORENING

12. SEPTEMBER

14 -16

UNDERHOLDNING

JERSLEV FORSAMLINGSHUS

20. SEPTEMBER

19.30 - 23.00

DANS

SERRITSLEV HALLEN

22 SEPTEMBER


TRÆF

DYBVAD PLEJEHJEM

26 SEPTEMBER

14.00 - 16.00






HASSINGHAVE  VESTER HASSING

11 OKTOBER

13.30 - 15.45


ØSTER VRÅ HALLRN

19 OKTOBER

22.30 - 23.30

TRÆF

ØRUM FORSAMLINGSHUS

26 OKTOBER

??.?? - 23.00

DILETTANT / DANS





SMIEN FLAUENSKJOLD

15. NOVEMBER

12.00 - 16.00


HASSINGHAVE  VESTER HASING

22 NOVEMBER

13.30 - 15.45






ØRUM FORSAMLINGSHUS

4. DECEMBER

18.00- 23.00

DANS

KULTURHUSET I HJALLERUP

5. DECEMBER

14.00 - 17.00


SMIEN FLAUENSKJOLD

7. DECEMBER

17.30 - 23.00

JULEFROKOST